Hlavní výhody přesné laserové svařovací techniky spočívají v tom, že svařované materiály jsou vystaveny minimálnímu namáhání a svařování je dosaženo s maximální přesností, což zajišťuje opakovatelné a kvalitní výsledky. Používáme nejmodernější zařízení (AMADA MIYACHI NOVA6) pro laserové svařování kovů, vhodné jak pro sériovou výrobu, tak i pro vědecké výzkumné projekty.

Vysoká rychlost laseru umožňuje výrobu nejen vzorků ale i sériovou výrobu.

Jsme také jednou z mála firem v Evropě s know-how a technologiemi pro laserové svařování miniaturních baterií.

Ve spolupráci s Ústavem přístrojové techniky AV ČR, v.v.i. jsme schopni plně optimalizovat proces svařování laserem. Naši zákazníci obdrží také zprávu o analýze, včetně mikrostrukturálních průřezů.

Příklady svarů provedených naším laserem:

Naše odborné znalosti v oboru svařování zahrnují i orbitální svařování TIG, tj. svařování kruhových sestav, které se nacházejí v obtížně přístupných oblastech hluboko uvnitř komponent. Dokonce i v takových případech zaručujeme vysokou kvalitu a opakovatelnost svaru. Díky technologii AVC (Automatické řízení napětí eliminující vliv opotřebení elektrod) můžeme zajistit přesné výsledky svařování i na součástech s nerovnou geometrií povrchu.

 

Pro složitější aplikace a nestandardní svařovací procesy vyrábíme vlastní nástroje, například vlastní specializované svařovací hořáky.

Špičkové svařování zajištujeme nejen díky našemu nejmodernějšímu vybavení a know-how, ale také díky systému řízení jakosti.

Neváhejte nás kontaktovat na adrese: post@tecpa.cz