Ještě před samotnou výrobou se naše výrobky podrobí přísnému přípravnému procesu s důrazem na konstrukci a technologickou proveditelnost. Pro tento proces používáme:

 SolidWorks 2022 Premium se speciálními rozšířeními, které nám umožňují analyzovat tok plynu a navrhnout vysoce kvalitní vakuové komponenty a sestavy.

 Programování CAM pro simulaci složitějších obráběcích procesů, které nám umožní zjistit možné problémy s technologickou proveditelností výrobku před zahájením výroby,

 3D tisk, díky kterému můžeme vidět reálný stupeň dokončení a identifikovat tak potenciální problémy, které by nebylo možné identifikovat pouze pomocí práce s PC.

 Propojení výrobních strojů a IT nám umožňuje optimalizovat nejen procesní časy (např. hrubování) ale také výrobní náklady a snížit konečnou cenu pro naše zákazníky.

Nejen, že nám tyto technologie umožňují dodávat vysoce kvalitní výrobky, ale také nám pomáhají v našem závazku vůči životnímu prostředí a to tak, že minimalizují průmyslové odpady a následnou potřebu recyklace např. kovových hoblin, plastů apod.

 

Potřebujete pomoc při návrhu produktu z hlediska technologické proveditelnosti?

Kromě realizace vlastních výrobních procesů poskytujeme také poradenské služby se zaměřením na technologickou proveditelnost svařování laserem, svařování TIG, atd.

Neváhejte nás kontaktovat na adrese: post@tecpa.cz